Jako firma działamy już na polskim rynku usług finansowych od przeszło kilkunastu lat.

Przez ten czas zyskaliśmy pozycję lidera w swojej branży. Zdobyte przez lata doświadczenie przekładamy, na jakość świadczonych usług. Pomogliśmy już tysiącom zadowolonych klientów, którzy szukając przystępnej oferty pożyczki lub kredytu nie otrzymali wymaganej pomocy w swoim macierzystym banku.

Wiemy doskonale jak działa rynek kredytowy i na co zwracać uwagę, aby wniosek kredytowy zakończył się przyznaniem pożądanej kwoty i pełnym sukcesem w zakresie otrzymanych przez klienta warunków spłaty. Każdego dnia staramy się być lepsi w swojej pracy, nasi pracownicy szlifują swoje umiejętności na kolejnych szkoleniach tematycznych a klienci polecają nas swoim bliskim i znajomym.

pożyczki pozabankowe rzeszów
pożyczki pozabankowe rzeszów

W chwili obecnej w naszej ofercie możesz znaleźć już kilkadziesiąt ofert pożyczek krótkoterminowych tzw. chwilówek.

Do naszych największych partnerów należą takie marki jak: Aasa, Vivus, Optima, SMS Kredyt, Fines czy Unlink.

Na bieżąco monitorujemy najlepsze propozycje, aby nasi klienci uzyskali najkorzystniejszą ofertę. Każdego dnia jest ona aktualizowana.

Dodatkowo dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do większej sumy gotówki przygotowaliśmy ofertę specjalną. Przystępna pożyczka pod zastaw nieruchomości. W tej opcji pozyskasz nawet do 50% wartości swojej nieruchomości.

Dlatego też, jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości oddalonej od Rzeszowa do 30 km możesz już złożyć stosowny wniosek a nasi konsultanci poinformują Cię jaką kwotę możemy Ci zaproponować.

konsolidacja rzeszów
konsolidacja rzeszów

Pożyczka z naszą firmą to:
– najwyższy standard obsługi
– wysokie sumy kredytowania
– dogodne raty
– możliwość negocjacji warunków umowy

Formalności związane z przekazaniem pożyczki ograniczamy do niezbędnego minimum. Szanujemy Twój czas i podobnie jak ty nie znosimy „piapierologi”.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i chętnie przedstawią Ci dodatkowe szczegóły dotyczące umowy pożyczki. Ponad to każdy klient przed podpisaniem właściwej umowy otrzymuje dostęp do tzw. draftu porozumienia, czyli pisemnego wzoru zawieranej umowy. Dzięki temu na spokojnie może się zastanowić jakie warunki będą dla niego najbardziej korzystne.

Uwaga. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!

Nie mieszkasz w Rzeszowie i okolicach?

W dalszym ciągu masz szanse na otrzymanie atrakcyjnej pożyczki. W tym momencie nasi przedstawiciele pracują już we wszystkich większych miastach województwa podkarpackiego. Zadzwoń i zapytaj, który z nich jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Najnowsze lokalizacje to: Sanok, Rzeszów, Przemyśl, Jarosław, Łańcut, Mielec i Tarnobrzeg.

Szukając korzystnej pożyczki zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z pomocy naszej firmy

Reklamy